1 sávos tölgy vintage parketta natúr olajos, strukturált és 4 oldalt fózolt felülettel.
16.900Ft
| Tömeg | 13,8 kg |
|---|---|
| Méretek | 1,01 × 0,14 × 0,14 mm |
| Felületkezelés | Natúr olaj |
| Színárnyalat | közepes |
| Hosszúság | 2200 mm |
| Szélesség | 192 mm |
| Vastagság | 14 mm |
| Fafaj | Tölgy |
| Felületi mintázat | 1-sávos |
| Járóréteg válogatás | Vintage |
| Padlófűtésre alkalmas | igen |
| Fózolás | 4 oldalt fózolt |
A VILNIUS 1 sávos tölgy készparketta vintage jellegű, erősen rusztikus burkolat. A strukturált felület, a 4 oldali fózolás és a natúr olajos felületkezelés együtt természetes, markáns deszkahatást eredményez.
A parketta jellegét a göcsök, javított repedések és bélközeli elszíneződések adják. Egészséges, repedt és szárnyas göcsök nagyobb méretben is előfordulhatnak, akár az élre kiterjedően. Javított kiesett göcsök, kéregbenövések és fekete kikenéssel javított repedések is megjelenhetnek.
Ez a felület kifejezetten azoknak ajánlható, akik karakteres, természetes hatású tölgy parkettát keresnek.
Minimum csomagolási egység: 2,534m2
A BEFAG tölgy készparketta 1, 2 vagy 3-osztásos, különböző fafajú és felületkezelésű járófelülettel, csap-hornyos, LOC-profilú vagy 5G illesztéssel készített termék.
Rendeltetése és felhasználási területe: lakóépületek és — a beépítési, használati útmutatóban, valamint a garanciajegyben foglalt korlátok betartásával — középületek száraz, beltéri helyiségeinek meleg padlóburkolására alkalmas, figyelembe véve az egyéb tervezési előírásokat is.
Padlófűtésre alkalmas
Mérete: 2200x192x14mm / szál – Egy köteg 6 szálat tartalmaz.
Küldjön fotót a szobájáról és mi megmutatjuk, hogy fog kinézni!
Kapcsolódó termékek – Ezek is érdekelhetik
Nem biztos benne, hogy ez a megfelelő padló?
Szakértőink készséggel segítenek online vagy bemutatótermünkben.
„A monitoron látható színek eltérhetnek a valós mintától.”