„Természetes tónusú tölgy svédpadló NATUR színben, calm válogatással.
A 2 rétegű, 9,3 mm-es szerkezet közepes mérete kiegyensúlyozott, jól tervezhető padlóképet ad, padlófűtéshez is alkalmas.
Elérhető ProActive+ lakkozott vagy ProVital természetes olajozott felületkezeléssel.”
40.540Ft – 41.610FtÁrtartomány: 40.540Ft - 41.610Ft
| Tömeg | 13,8 kg |
|---|---|
| Méretek | 1,01 × 0,14 × 0,14 mm |
| Felületkezelés | ProVital Finish olajozott, ProActive+ lakkozott |
| Felületmegmunkálás | Sima felület |
| Színárnyalat | világos |
| Rétegszám | 2 rétegű |
| Hosszúság | 1400 mm |
| Szélesség | 140 mm |
| Vastagság | 9,3 mm |
| Mintázat | Calm |
| Szín | Natur |
| Fafaj | Tölgy |
A NATUR szín természetes, világos tölgykaraktert ad, a calm válogatás pedig visszafogottabb, egységesebb erezettel teszi egyedivé a padlóképet. Közepes mérete arányos, könnyen tervezhető padlóképet ad.
3 rétegű tölgy svédpadló
Az intelligens, szabadalmaztatott dupla kattintásos rendszer a piacon elérhető legnagyobb reteszelőerővel rendelkezik.
Szabadalmaztatott patentzáras elv az oldalsó és a végi illesztések egyetlen mozdulattal történő rögzítéséhez:
A végi illesztések klikkes mechanizmusa fából készült, egyedülálló módon teljes egészében műanyagmentes eljárással.
Ideálisan alkalmas padlófűtéshez, mivel teljes felületen a padlóhoz ragasztható.
Felületi mintázat:
Felületi kialakítás:
Faanyag-választékunk a természet sokszínűségét tükrözi. Minden fafajta saját, egyedi karakterrel rendelkezik, amely különleges tulajdonságokat kölcsönöz neki. A természet a legszebb színek mestere, ezért ő a mi inspirációs forrásunk. Színeink egy izgalmas folyamat során jönnek létre, amelyben bőségesen felhasználjuk a természetes erőforrásokat és különféle technikákat alkalmazunk. A természetes anyagok és a technológia együttműködése lenyűgöző, divatos árnyalatokat eredményez
* a ragasztáshoz kérje segítségünket.
** kefélt felületképzésnél
Egyedi rendelésre készül halszálka, chevron 45°-os és chevron 60°-os kialakításban is, az olajozott variáció fózolt kialakítással is rendelhető. Igény esetén vegye fel velünk a kapcsolatot → itt
Kapcsolódó termékek – Ezek is érdekelhetik
Nem biztos benne, hogy ez a megfelelő padló?
Szakértőink készséggel segítenek online vagy bemutatótermünkben.
„A monitoron látható színek eltérhetnek a valós mintától.”