Rusztikus, karakteres tölgy svédpadló MANDEL árnyalatban.
A hangsúlyos csomók és természetes rajzolat egyedi megjelenést adnak.
ProActive+ lakkozott vagy ProVital Finish természetes olajozott felületkezeléssel.
35.000Ft – 36.060FtÁrtartomány: 35.000Ft - 36.060Ft
| Tömeg | 13,8 kg |
|---|---|
| Méretek | 1,01 × 0,14 × 0,14 mm |
| Felületkezelés | ProVital Finish olajozott |
| Felületmegmunkálás | Sima felület, Kefélt felület |
| Színárnyalat | közepes |
| Rétegszám | 3 rétegű |
| Hosszúság | 1800 mm |
| Szélesség | 175 mm |
| Vastagság | 11 mm |
| Mintázat | Rustic |
| Szín | Mandel |
| Fafaj | Tölgy |
A MANDEL szín meleg, otthonos tónust ad, a calm válogatás pedig visszafogottabb, egységesebb erezettel teszi egyedivé a padlóképet. A 1800 mm-es hossz elegáns, jól érvényesülő felületet eredményez.
3 rétegű tölgy svédpadló
Az intelligens, szabadalmaztatott dupla kattintásos tölgy svédpadló rendszer a piacon elérhető legnagyobb reteszelőerővel rendelkezik.
Szabadalmaztatott patentzáras elv az oldalsó és a végi illesztések egyetlen mozdulattal történő rögzítéséhez:
A végi illesztések klikkes mechanizmusa fából készült, egyedülálló módon teljes egészében műanyagmentes eljárással.
A rétegelt tölgy svédpadló ideálisan alkalmas padlófűtéshez, mivel teljes felületen a padlóhoz ragasztható.
Felületi mintázat:
Felületi kialakítás:
Faanyag-választékunk a természet sokszínűségét tükrözi. Minden fafajta saját, egyedi karakterrel rendelkezik, amely különleges tulajdonságokat kölcsönöz neki. A természet a legszebb színek mestere, ezért ő a mi inspirációs forrásunk. Színeink egy izgalmas folyamat során jönnek létre, amelyben bőségesen felhasználjuk a természetes erőforrásokat és különféle technikákat alkalmazunk. A természetes anyagok és a technológia együttműködése lenyűgöző, divatos árnyalatokat eredményez
* a ragasztáshoz kérje segítségünket.
** kefélt felületképzésnél
Egyedi rendelésre készül halszálka, chevron 45°-os és chevron 60°-os kialakításban is, az olajozott variáció fózolt kialakítással is rendelhető. Igény esetén vegye fel velünk a kapcsolatot → itt
Szállítási adatok:
Kapcsolódó termékek – Ezek is érdekelhetik
Nem biztos benne, hogy ez a megfelelő padló?
Szakértőink készséggel segítenek online vagy bemutatótermünkben.
„A monitoron látható színek eltérhetnek a valós mintától.”