Természetes tölgy dekoros laminált padló karakteres faerezetekkel.
4.870Ft Original price was: 4.870Ft.4.440FtCurrent price is: 4.440Ft.
| Méretek | 1288 × 195 × 8 mm |
|---|---|
| csomagolási egység | 2,26 m2 |
| felhasználási osztály | 23/32 |
| padlófűtés | igen |
| él | 4 oldalon fózolt |
| hosszúság | 1288mm |
| szélesség | 195mm |
| vastagság | 8mm |
| szín | 5946 Rockford Oak |
| típus | Super Natural 8 |
| márka | Krono Original |
A KRONO ORIGINAL OPTI Super Natural 8 5946 Rockford Oak természetes tölgyhatású, nedvességálló laminált padló karakteres faerezetekkel és modern megjelenéssel.
5946
| 5966
| 5985
| 8573
| 8575
| K057
| K338
| K418
| K419
| K468
| K625
| K635 
A KRONO ORIGINAL OPTI Super Natural 8 kollekció természetes faerezetű, nedvességálló laminált padlókat kínál modern és klasszikus enteriőrökhöz. A részletgazdag tölgy dekorok, a 4 oldali fózolás és a természetes felületi hatás valódi fa padló megjelenést biztosítanak, miközben a laminált padlók praktikus előnyeit nyújtják.
Az OPTI technológia a KRONO továbbfejlesztett nedvességvédelmi megoldása, amely akár 8 órás felületi vízvédelemmel segít ellenállni a mindennapi nedvességterhelésnek. A speciális Surface Protection és Water Defense technológia hozzájárul ahhoz, hogy a padló felülete könnyebben tisztítható, higiénikusabb és ellenállóbb legyen a mindennapi használat során.
A Super Natural 8 kollekció természetes megjelenésű felületei autentikus fa hatást biztosítanak, miközben a felület fényálló, könnyen tisztítható és hosszú távon is esztétikus marad. Az AC4 kopásállóság, a 32-es felhasználási osztály és az 1clic 2go Pure+ klikkrendszer tartós, stabil és gyorsan telepíthető padlómegoldást biztosítanak lakossági és kisebb közületi felhasználásra is.
Raktárról azonnal, illetve 3–5 munkanapon belül elérhető készlettől függően.
A természetes fahatású, nedvességálló laminált padló ideális választás nappalikba, hálószobákba, étkezőkbe és modern családi otthonokba, ahol fontos a természetes megjelenés és a könnyen kezelhető felület.
A laminált padló alá lépészajcsökkentő alátét és párazáró fólia használata szükséges.
A telepítés minden esetben a gyártó útmutatója szerint történjen.

Nem biztos benne, hogy ez a megfelelő padló?
Szakértőink készséggel segítenek online vagy bemutatótermünkben.
„A monitoron látható színek eltérhetnek a valós mintától.”